Konkurs Ekostworek rozstrzygnięty!

Konkurs Ekostworek rozstrzygnięty!

Kreatywność, wyobraźnia, pomysłowość, kunszt detalu – wszystkie te cechy wzięła pod uwagę Komisja Konkursowa oceniając najlepszą zabawkę wykonaną z materiałów z recyklingu. Najwyższe miejsce na podium zajęła Emilia Mróz w kategorii klas IV – VIII oraz Weronika Lenart w najmłodszej kategorii wiekowej. To oczywiście nie wszystkie nagrody, które przyznało jury.

Drugie życie materiałom z recyklingu świetnie nadali także pozostali nagrodzeni: Magdalena Groszek, Michał Wcisło, Julia Dzikowska, Patryk Flis oraz Krzysztof Groszek. Komisja wyróżniła także Alicję Mysłowską, Wiktorię Żmudziak, Izabelę Rugałę oraz Natalię Wcisło.

Nagrodami w konkursie są karty upominkowe od 50 do 150 zł.

Konkurs dla szkoły podstawowej w Blinowie, organizowany przez Fundację Odzyskaj Środowisko oraz CCR RELECTRA Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.,  odbywał się pod hasłem „Warto dbać o planetę”.  „Po raz kolejny uczniowie zaskoczyli nas swoją kreatywnością i pomysłowością. Jestem przekonana, że wykonując swoje Ekostworki z materiałów z recyklingu wszyscy świetnie się bawili, jednocześnie ucząc się, że warto wcielać idee reuse w życie”- mówi Monika Wyciechowska z CCR RELECTRA.

Galerię prac można zobaczyć tutaj.